Poznajmy się

 

Nazywam się Piotr Podgórski

 

Czym się zajmuję?
Pomagam firmom, blogom oraz sklepom internetowym w promowaniu ich marek w internecie. Poprzez psychologię biznesu i strategiczne działanie wspieram Wasz wizerunek internecie. Zajmuję się wieloma usługami w internecie. Projektuję strony, blogi oraz sklepy internetowe, wykorzystując najnowsze technologie internetowe. Przeprowadzam również działania z dziedziny marketingu internetowego.

 

Mój początek w e-biznesie…
Zaczynałem rozwijać się w branży internetowej ponad 10 lat temu. Pierwsze doświadczenia zdobywałem, oferując usługi hostingowe. Utrzymywałem strony, blogi, czy sklepy internetowe na odpowiednich serwerach i dbałem o ich prawidłowe działanie przez 24 godziny na dobę. Obsługiwałem ponad 100 klientów. W tym czasie śledziłem pojawiające się trendy i zainteresowałem się branżą biznesu w internecie. Rosnące zapotrzebowanie na rynku internetowym pozwoliło mi oferować inne usługi, takie jak pozycjonowanie stron i marketing internetowy. Podczas obsługi klientów miałem okazję zdobywać wiedzę i doświadczenie z zakresu sprzedaży i komunikacji biznesowej. Zdobyte umiejętności mogłem wykorzystywać w praktyce. W tym czasie stawiałem też swoje pierwsze kroki w programowaniu stron internetowych. Od samego początku inwestowałem w swój rozwój, biorąc udział w licznych szkoleniach i webinarach w dziedzinach sprzedaży oraz marketingu internetowego.

Co oferuję dziś?
Dziś specjalizuję się we wspieraniu firm w budowaniu i promowaniu ich marek w internecie. Ciągle stawiam też na własny rozwój, zarówno osobisty, jak i biznesowy, biorąc udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów. Z zamiłowaniem śledzę trendy biznesu oraz e-commerce. Jestem doświadczonym praktykiem. Uważam, że tylko sprawdzone metody przynoszą odpowiednie efekty. W swoje ofercie prezentuję unikalną metodę planowania strategii dla marek, która opiera się o psychologię strategicznego działania, wykorzystując narzędzia z wielu dziedzin, w tym analitykę internetową. Tak właśnie narodziło się moje holistyczne podejście do biznesu.

O blogu
Blog powstał z inspiracji promowania przedsiębiorczości. Uwielbiam tematykę biznesową i wszystko, co wiąże się z prowadzeniem firm. Na blogu będę chciał wspierać i inspirować osoby które chcą rozwijać się biznesowo. Będę dzielić się zdobytymi umiejętnościami oraz doświadczeniem które będziecie mogli wprowadzać w swoim biznesie.

Mam nadzieję, że wiedza i doświadczanie z którym się podzielę na tym blogu pozwolą realizować Twoje cele biznesowa.

Wiem, że wszyscy czytelnicy bloga znajdą tu coś dla siebie. Będę opisywać różnego rodzaju kwestie związane z kreowaniem wizerunku, zakładaniu firmy i jej prowadzeniu oraz sprzedaży i marketingu internetowego.

Zachęcam Cię do czytania tego bloga i dzielenia się swoimi przemyśleniami. Niech ten blog służy każdemu, kto chce zostać przedsiębiorczy.

 

Życzę Ci udanego dnia!